Home

Pasidaryk sniego senį nakvynės namai išdavikas lanišek tenis samdyti Sumaištį kreditorius

Slovenia's favourite out of the French Open - Slovenia Times

Na FIN 12 nov finale med Križnikom in Golobom, med dekleti finalistki Ana  Lanišek in Maša Viriant
Na FIN 12 nov finale med Križnikom in Golobom, med dekleti finalistki Ana Lanišek in Maša Viriant

Ana Lanišek izgubila polfinale TE 12 v Širokem Brijegu, z Leontino  Stojanović finalistki konkurence dvojic
Ana Lanišek izgubila polfinale TE 12 v Širokem Brijegu, z Leontino Stojanović finalistki konkurence dvojic

Ana Lanišek osvojila 2. mesto - Teniški klub Domžale

TE: Vrhunska finalna predstava Ane Lanišek za naslov na Ptuju, Šeško v  Tuzli od lovorike oddaljen le še zmago - Teniški svet
TE: Vrhunska finalna predstava Ane Lanišek za naslov na Ptuju, Šeško v Tuzli od lovorike oddaljen le še zmago - Teniški svet

Maj Premzl polfinalist turnirja ITF v Zlatiboru, Alja Belinger  četrtfinalistka v Mostarju, Ana Lanišek in Maša Viriant v polfinalu  turnirja TE v Vrsarju
Maj Premzl polfinalist turnirja ITF v Zlatiboru, Alja Belinger četrtfinalistka v Mostarju, Ana Lanišek in Maša Viriant v polfinalu turnirja TE v Vrsarju

Zidanškova v New Yorku z Mandlikovo, Serena Williams z Danko Kovinić

ITF: V Mariboru osem slovenskih predstavnikov v lov za četrtfinale,  Novakova in Erjavčeva uspešno čez kvalifikacije - Teniški svet
ITF: V Mariboru osem slovenskih predstavnikov v lov za četrtfinale, Novakova in Erjavčeva uspešno čez kvalifikacije - Teniški svet

Ana Lanišek in Jaka Golob nova državna prvaka

V LOV NA TOČKE] – Juvanova v Dohi, pred Artnakom Banana Bowl, ob Lovričevi  v Egiptu tudi Kočevarjeva - Tenis Slovenija
V LOV NA TOČKE] – Juvanova v Dohi, pred Artnakom Banana Bowl, ob Lovričevi v Egiptu tudi Kočevarjeva - Tenis Slovenija

ITF: Uspešen začetek Novakove v ZDA, na Velem Lošinju številčna slovenska  posadka - Tenis Slovenija
ITF: Uspešen začetek Novakove v ZDA, na Velem Lošinju številčna slovenska posadka - Tenis Slovenija

ITF: Kirbiš in Laniškova polfinalista v Ulcinju, Jakupovićeva med TOP 4 v  Kaliforniji - Tenis Slovenija
ITF: Kirbiš in Laniškova polfinalista v Ulcinju, Jakupovićeva med TOP 4 v Kaliforniji - Tenis Slovenija

Ana Lanišek je postala državna prvakinja v tenisu deklic do 14 let

Včerajšnji polfinale Žtk DP16, Petja Drame:Ana Lanišek | By Petja Drame  Athlete | Facebook
Včerajšnji polfinale Žtk DP16, Petja Drame:Ana Lanišek | By Petja Drame Athlete | Facebook

Lanišek claims another Ski Jumping World Cup win in Ruka

Matic Križnik, Tim Kušter, Ana Lanišek in Ula Jamar finalisti Odmev  državnega prvenstva do 14 let
Matic Križnik, Tim Kušter, Ana Lanišek in Ula Jamar finalisti Odmev državnega prvenstva do 14 let

Za Slovenci izjemno uspešna sreda na Tennis Europe turnirju na Ptuju -  Teniški svet
Za Slovenci izjemno uspešna sreda na Tennis Europe turnirju na Ptuju - Teniški svet

Ana Lanišek polfinalistka turnirja TE 12 v Širokem Brijegu

Na Tennis Europe v Vrsarju do 14 let vse lovorike osvojili Slovenci -  Največji teniški portal v Sloveniji
Na Tennis Europe v Vrsarju do 14 let vse lovorike osvojili Slovenci - Največji teniški portal v Sloveniji

Ana Lanišek z najboljšim mednarodnim rezultatom doslej do 12 let - Največji  teniški portal v Sloveniji
Ana Lanišek z najboljšim mednarodnim rezultatom doslej do 12 let - Največji teniški portal v Sloveniji

DP U18: Zimska mladinska državna prvaka sta Ana Lanišek in Ažbe Jarc (FOTO)  - Teniški svet
DP U18: Zimska mladinska državna prvaka sta Ana Lanišek in Ažbe Jarc (FOTO) - Teniški svet

ITF: Artnak in Premzl v Vrsarju že med najboljših 16 - Tenis Slovenija

Ana Lanišek in Matic Križnik osvojila TE 14 v Vrsarju, med dvojicami  najboljši Maša Viriant in Ana Lanišek ter Matic Križnik in Žiga Švec
Ana Lanišek in Matic Križnik osvojila TE 14 v Vrsarju, med dvojicami najboljši Maša Viriant in Ana Lanišek ter Matic Križnik in Žiga Švec

Bor Artnak še drugič uspešen v Barceloni; Aljaž Kirbiš, Brina Šulin in Ana  Lanišek izgubili
Bor Artnak še drugič uspešen v Barceloni; Aljaž Kirbiš, Brina Šulin in Ana Lanišek izgubili